בניית בריכה ביתית זה חלום ואין ספק שהרבה אנשים רוצים שיום אחד יהיה להם בית עם בריכה. אין דבר מהנה יותר מאשר לחזור מהעבודה, להוריד את כל הבגדים ופשוט לקפוץ למים הרעננים, כך שברור מדוע גם אתם בחרתם להשקיע ולבנות בריכה בגינה. עם זאת, חשוב לנו שתבינו שמדובר גם על אחריות לא קטנה ובמיוחד אם יש לכם כלב, חתול או אפילו ילדים קטנים בבית. הבריכה הזאת, שאתם כל כך אוהבים לשחות בה, עלולה גם להוות סכנת נפשות ולכן חשוב להתקין גדר לבריכה. גדר כזאת יכולה להציל אתכם, את הילדים ואת חיות המחמד מנפילות קטלניות למים, אז למה לחשוב פעמיים?

כך בוחרים גדר מתאימה

ראשית, כדאי שתדעו שיש מגוון רחב של גדרות שיכולים להתאים לבריכות פרטיות ושנית, חשוב להתאים את הגדר לבריכה הספציפית שלכם. לשם כך אנחנו ממליצים לכם לשים לב לנתונים כמו:

  • מה צריך להיות ההיקף של הגדר?
  • האם יש חומרים מסוימים שאתם מעדיפים שמהם היא תהיה עשויה?
  • האם יש צורה מסוימת שאתם מעדיפים שתהיה לשער?

גדר לבריכה לא צריכה להיות מאסיבית ולתפוס הרבה שטח כך שכדאי גם להתייחס לעיצוב שלה. הרעיון הוא שהגדר תהווה רק סוג של הגנה ולא תשפיע על העיצוב של הגינה כולה ולכן שווה לראות מספר גדרות שיכולות לבוא בחשבון.

איכות טובה שמחזיקה מעמד לשנים

עוד דבר שכמובן צריך להתייחס אליו כאשר רוצים לקנות גדר לבריכה ולהתקין אותה, זו השאלה האם הגדר מספיק איכותית או לא. אין שום טעם לנסות לחסוך, לקנות גדר לבריכה זולה מידי ובסופו של דבר לראות שהיא מתפרקת עם הרוח הראשונה. לכן כדאי לכם לפנות אל חברת “אקווה פול” כי שם תמצאו את כל המוצרים שהבריכה שלכם זקוקה להם. זה לא משנה אם אתם מחפשים גדר לבריכה, חומרי חיטוי שונים למים או מוצרים אחרים כי בכל מקרה אקווה פול זו הכתובת הנכונה. המחירים שם נוחים ואנשי המקצוע יוכלו לסייע לכם לבחור כל מוצר שדרוש לכם כך שחבל לדחות את העניין.  

גדר לבריכה