אם יש לכם בריכה פרטית שבה אתם נהנים כמעט לאורך כל השנה או שלצדה אתם מארחים חברים לברביקיו או לקפה של בוקר, הרי שגם אתם זקוקים לכיסוי לבריכה ביתית. הכיסוי הזה הוא חשוב כדי לשמור על ניקיון המים על ידי מניעת כניסתם של עלים ואבק אל המים הנקיים. מעבר לניקיון המרבי המשמעות היא גם חיסכון משמעותי עבורכם, שכן ככל שהמים יישארו נקיים יותר צריכת המים שלכם תפחת. אם אתם חוששים שהכיסוי יפגע במראה הבריכה, סביר להניח שאתם זוכרים את הימים שבה נפרשו לאורך הבריכה יריעות ברזנט שהן פחות אטרקטיביות, אבל העיצוב כיום משוכלל ומרהיב יותר, כך שהגינה כולה נשארת אסתטית ויפה גם כשהבריכה מכוסה.

כיסוי לבריכה ביתית – בהתאמה אישית

בבואכם להזמין כיסוי לבריכה ביתית חשוב שתזכרו שאתם יכולים לבחור את המידות המתאימות לכם ולתכנן כיסוי לבריכה שיהיה אידאלי עבורכם. חברה מקצועית ואמינה, שמציעה שירות אישי וליווי של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, היא גם חברה שתדאג לקחת מידות מדויקות של הבריכה שלכם כדי להציע לכם כיסוי שיתאים בדיוק לכם. כך תהיו בטוחים שאתם מקבלים כיסוי שהוא לא רק נוח ופונקציונלי שישמור על בטיחות דיירי הבית ועל ניקיון המים, אלא גם כיסוי שנראה טוב ומתאים למידות הבריכה שלכם באופן מדויק. כיסוי קטן לא ישיג את המטרה, וכיסוי גדול יפגע במראה החצר – מה שאומר שהגודל בהחלט קובע!

סוגי כיסויים

אם אתם מחפשים כיסוי לבריכה ביתית דעו שישנם סוגים שונים שיכולים להתאים לכם. למשל, אם תבחרו בכיסוי תרמי תוכלו להקטין משמעותית את אחוז האידוי של המים, מה שאומר שתוכלו ליהנות מהבריכה הרבה יותר וגם תחסכו בעלויות. לחלופין, כיסוי סולארי יסייע לכם ליהנות מהבריכה גם בחודשים הקרירים יותר, שכן הכיסוי ישמר את הטמפרטורה הקיימת של המים ויהפוך אותה לשמישה בכל עת. מעבר לכך אתם יכולים בהחלט להתקין כיסוי אוטומטי, כזה שיאפשר לכם שליטה על הכיסוי גם כשאתם לא לצדו. כך שאם אתם בבית והילדים נותרים בחצר, תוכלו לסגור את הבריכה מבלי לזוז מהמקום, וכך לגונן על הילדים מפני סכנת הנפילה.

כיסוי לבריכה ביתית