כיסוי לבריכהכיסוי לבריכה בטיחותי הינו מוצר המהווה מחסום מפני נפילה או מעידה אל תוך המים ושומר על משפחתכם  וילדכים בטוחים . כמו כן כיסוי לבריכה בטיחותי טרמי מהווה חיסכון משמעותי בשימור אידוי, חיסכון אנרגיה על ידי שימור חום הבריכה, חיסכון כימיקלים ושמומר על הבריכה נקיה מחדירת ליכלוך ועלים.  חברת אקווה פול ישראל מייצגת בלעדית את חברת Automatic Pool Covers ארה”ב , החברה הינה בעלת וותק של מעל 20 שנה ומתמחה במתן פתרונות חדשניים וצירתיים בכל הקשור בכיסויי בריכה בטיחותיים.

 

כיסוי לבריכה הוא האביזר החשוב ביותר עבור בעלי בריכות שחייה פרטיות, מכיוון שזה מה שיגן על הבריכה במהלך חודשי החורף או סתם בזמן שבו לא תשהו בבית ויהיה לכם חשוב לוודא כי לא יגרם נזק לבריכה. בנוסף, כיסוי בריכה מגן על ניקיון המים שלה מה שיאפשר חסכון מרבי בצריכת המים לצורך שימוש בבריכה. בעבר היו אלה יריות ברזנט אשר נפרסו על פני הבריכה, היום כיסוי לבריכה הפך למשוכלל ויעיל הרבה יותר. מלבד השמירה על המים הנקיים ועל הבריכה בחודשי החורף, כיסוי לבריכה מהווה גם כיסוי בטיחותי למניעת נפילה.

כיסוי הבטיחותי מוזמן אישית על -פי מידות בריכת הלקוח וצורת הבריכה, ניתן להתקין בעת בניית הבריכה, כמה שנקרא- כיסוי נסתר או לאחר בניית הבריכה ככיסוי עלי. שניהם מהווים בהגדרה “כיסוי בטיחותי”.
את הכיסוי ניתן להזמין ב 8 צבעים מגוונים ( ראה מניפת צבעים בהמשך הדף).

ייחודי לאקווה פול ישראל, כל הכיסוים מגיעים בעזרת קודן שליטה אוטמטי דיגיטלי לפתיחה וסגירת הכיסוי , המאפשר שינוי קוד בין 4 ספרות במספר שניות בודדות ( סופר בטיחותי)!!

 

מניפת צבעי הכיסוי : 

להמחשה ויזואלית הקליקו על התמונה ובחרו בלחיצה את הצבע הנבחר 

aq-covers-color

כיסויים בטיחותיים לפי תו תקן ASTM1346

כיסויים ידניים

סוגים שונים של כיסוי לבריכה

כיסוי סולארי מעביר דרכו את חום קרני השמש ומאפשר להשתמש בבריכה גם במהלך עונות המעבר כי הבריכה נשארת חמימה. כיסוי תרמי מקטין עד אפס את אחוז האידוי של המים, דבר החשוב במיוחד במדינה החמה כמו ישראל שבה במהלך 8 חודשי השנה שוררות טמפרטורות של קיץ. בנוסף, יש גם כיסוי אוטומטי בעל מנוע עמיד למים ומערכת שליטה מרחוק. כל סוגי הכיסויים שקיימים היום בשוק הישראלי מיובאים מחו”ל ומיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. מערכת “כיסוי” נסתר אשר מותקנת בתוך הבריכה בעת התקנתה, מבטיח כי הכיסוי המקופל שאינו בשימוש לא יפגום במראה הבריכה שלכם. קודן השליטה האוטומטית על הפתיחה והסגירה של כיסוי לבריכה שמציעים היום ללקוחות של חברת אקווה פול, מבטיח את הבטיחות האופטימאלית ושליטה מרבית על כיסוי הבריכה.