בלעדי לחברת אקווה פול ישראל, בניית בריכה מתועשת ללא יריעת ווניל או PVC !!!

שיטה יחודית וחדישה זו מתאפשרת עקב פיתוחים טכנולוגים מתקדמים מהחדשים בעולם, עם תרכובות וחומרים עתירי ידע! כבר היום בעלי בריכות חדשות עוברים לשיטה זו המאפשרת בניית בריכה מתועשת ללא יריעות PVC או ווניל.

וחשוב יותר בריכות אלו מאופיינות בריצפת 90 מעלות ומדרך רגל השונה מבריכות מתועשות שם נצרכים שיפועים ארוכים בעומק הבריכה. הבריכות מאובזרות בקרמיקה או פסיספס ככותרת עליונה ובחומרי איטום טייח וצבע לשאר הבריכה, מגוון רב לצבעים לבחירה.

במשך עשרות שנים, בריכות שחייה נבנו בגימור ווניל, פסיפסים ולאחרונה גם בטיח. לגימור טיח יש בעיות רבות, כגון זמן עבודה ארוך, כתמים, התכוצויות וסדקים.

גם לגימור וניל יש בעיות משלו כמו כתמים ממשחות שיזוף שלא ניתן לנקות, בעיות הלבנה מכימיקלים שונים וקמטים שנובעים מניהול לא טוב של רמות ה- PH בבריכה.

AquaBright הוא חומר ייחודי האמיד בפני סדקים וכתמים ומחזיק מעמד בהצלחה למשך שנים רבות, והוא אפילו ידידותי לסביבה. AquaBright הוא מוצר אטום למים, אשר עשוי מאבקה מיוחדת המאפשרת גימור ברמת האיכות הגבוהה ביותר ונותנת פתרון לטווח ארוך לכל בעיות מעטפת הבריכה והתחזוקה השוטפת.

AquaBright נותנים התחייבות של 10 שנים כנגד דהיית צבע,כתמים, וסדקים! 8 הצבעים הפופולריים ביותר מוצעים כסטנדרט, וניתן לבחור גם צבעים ספציפיים בהזמנה מיוחדת (בכפוף לאישור היצרן). ניתן לבחור בגימור בצבע אחד או יותר לפי הרצון, כולל תעלות גלישה, ציפוי החלקה לדרכי הגישה או למוטיבים נוספים.

אנא צפו בסרטונים להמחשת השיטה:

™AquaBright הוא חומר גימור בריכה מהפכני, שלמעשה מבטל את כל עבודת הטיח המסורתי אשר ידוע

בחסרונותיו הרבות מבחינת ציפוי הצבע. החומר עמיד לסתתים, קילוף וגירוד. החומר מתייבש בשניות והינו עמיד ביותר.

™AquaBright הוא חומר ידידותי מאוד לסביבה משום שהוא מקטין באופן משמעותי את השימוש

בכימיקלים לאיזון חומציות, ומצמצם את זיהום האוויר הנוצר בתהליך השינוע והיישום של הטיח.

לכן, אם אתם משפצים או בונים בריכת שחיה חדשה, AquaBright הוא חומר העתיד,

במיוחד למי שמחפש אלטרנטיבה לטיח או לצבע רגיל.

 

חלק מן היתרונות של AquaBright ™

 • אחידות צבע 
  בהשוואה לגימורי בנייה צבעוניים, יש ל- ™AquaBright צבע אחיד יותר על פני כל שטח הבריכה, ויהיה אמיד לאורך זמן. הצבע של AquaBright לא ידעך עם השנים ולא יווצרו בו כתמים.
 • למה לשלם עבור מים במשאיות? 
  גימורי בנייה המסורתיים יתייבשו ויחלו להיווצר בהם סדקים אם לא ימלאו בבריכה מים מיד לאחר התקנתם, לכן יש כאלו שנוהגים להזמין משאיות מים בכדי למלא את הבריכה מיידית ולהגן על הגימור החדש. לעומת זאת, לאחר התקנת AquaBright תוכלו למלא מים בבריכה ביום שלמחרת או אפילו כעבור שבוע ימים.
 • מה זה “התחלה חמה” (Hot Start)? 
  אם אתם מעוניינים בגימור בריכה צבעוני בשיטת הגימור המסורתית, לעיתים נדרש לבצע במשך שבועיים תהליך הנקרא “Low alkalinity burn” או “התחלה חמה”, שבו נהוג לשפוך חומצה לתוך הבריכה שלכם בכדי לשרוף את הסיד ולסייע לגימור הבנייה. לעומת זאת AquaBright בשל היותו משטח פלסטיק עמיד וקשה, אינו זקוק לביצוע תהליך זה.
 • בחרו צבע, כל צבע. 
  פיגמנטים שונים של צבע הם כמו כל סוגי הסחורות, כאשר יכול להיות הבדל גדול מאוד בעלויות, בין צבע לצבע. לעתים ההבדל במחיר יכול להיות כל כך גדול, מה שהופך להיות גורם עקרי ומכריע בבחירת ערכת הצבעים לבריכה שלכם. לעומת זאת, כל גימורי AquaBright הסטנדרטיים באים באותו מחיר נמוך ומדהים,ככה שתוכלו לבחור כל צבע שרק תרצו מבלי לחשוב על המחיר שלו.
 • בצע בדיקה, הוסף כימיקלים מחדש ושוב בצע בדיקה. 
  ממתי בעלים של בריכת שחייה צריכים להחזיק תואר בכימיה? בעלי בריכה וותיקים נוהגים להשתמש בכלור ובחומצות לטיפול בבריכות. בניגוד לשיטות גימור המסורתיות, גימור AquaBright הוא נייטראלי מבחינת רמת ה-PH ואינו מפר את האיזון הכימי של מי הבריכה. אנחנו לא אומרים שעם AquaBright לא תצטרכו יותר כלור וחומצה, אך בשל המבנה הייחודי של הפלסטיק, תצטרכו להשקיע הרבה פחות זמן בלאזן כימית את מי הבריכה וכך יהיה לכם יותר זמן ליהנות מהבריכה עם המשפחה שלכם.
 • ערבוב חומרים כימיים מראש 
  חומרים כימיים רבים צריכים להיות מעורבבים מראש לפני ההוספה לבריכה. לרוב זה נעשה בכדי להגן על הגימור של הבריכה וכדי למנוע מהיווצרות של בעיות כמו הלבנה וסדקים. הפלסטיק שלנו עמיד כימית ולא כמו גימורי בריכה מסורתיים, AquaBright יכול להישטף ע”י חומצה כימית ותהיה השפעה קטנה מאוד על פני השטח והצבע של הגימור.

 

 

AquaBright הוא ציפוי פלסטי תרמי שמוטמע על משטח הבריכה בצורה פניאומטית (דחיסת אוויר).

חומר הגלם מגיע בצורת אבקה יבשה שצובעת את המשטח בעזרת אקדח ריסוס תרמי.

החומר מתייבש כמעט באופן מיידי. הריסוס של הציפוי התרמי תוכנן במיוחד כדי לייצר ציפוי פולימרי.

החומר מיושם בקלות על המשטח הודות לשיטות העבודה וההתקנה המוצלחות שלנו והתוצאה הסופית היא לא פחות ממדהימה, אשר תחזיק מעמד במשך שנים רבות.

כל שדרוש בכדי להפעיל את האקדח ריסוס הוא מדחס אוויר וגז, אותו ניתן לשנע בקלות בעזרת רכב רגיל.

Evolution-Map