אנחנו ב- Aquapool מבינים כי בטיחות יקירכם היא הדאגה הכי גדולה שלכם, לכן אנו שמחים להציע לכם גדר לבריכה המהווה פתרון בטיחותי ייחודי למשפחות עם ילדים קטנים. הגדר המהפכנית פותחה על פי טכנולוגיה שמאפשרת להתאים אותה ב-100 אחוזים לכל סוג של בריכה והיא גם מספקת מצב גידור אופטימאלית מבלי להתפשר על גישה נוחה לבריכה ועל דרישות עיצוב הגינון. שיטת הפריסה של הגדר הזו מאפשרת גמישות מרבית בקביעת המיקום הבטוח ביותר עבורה.

אז מדוע כדאי לכם לרכוש את הגדר לבריכה של Aquapool?

כי היא קלה ונוחה להתקנה ולתפעול: אנו משווקים גדר בריכה נשלפת שפותחה במיוחד על מנת לספק פתרון אופטימאלי למניעת סיכון לפעוטות, לילדים קטנים וגם לחיות המחמד שחיים בבתים בהם מותקנת בריכת שחיה פרטית.

כי זהו מוצר ייחודי שאין דומה לו:Aquapool מתחייבים כי זוהי גדר לבריכה הבטוחה הזמינה והנוחה ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. היא נשלפת בקלות ומאפשרת גישה נוחה לבריכה בכל רגע. היא גם נעימה לעין מתוחה מאוד ואינה פוגעת במראה הבריכה מהבחינה הויזואלית.

כי היא מגיעה במגוון גבהים וצבעים: גדר לבריכה המשווקת על ידי Aquapool מגיעה בשני גבהים שונים ועומדת בדרישות הועדות מקומיות לבטיחות הבריכה . על מת לענות על כל דרישות העיצוב, Aquapool גם מציעים את הגדר הזו בכמה צבעים שונים. חומר הגלם ממנו עשויה הגדר, מעניקה שקיפות כמעט זהה לזכוכית, כך שהיא גם מאפשרת לפקח על הילדים המשחקים בתוך ומחוץ לאזור המגודר.

כי היא הכי בטיחותית בשוק: זוהי הגדר המהווה את האמצעי הבטיחותי ביותר עבור ילדים, כי היא מונעת טביעות מעצם היותה מכשול פיזי בין שטח החצר לבריכה.

fence-page